30 czerwca 2012

MAŁOPOLSKA. I WSZYSTKO GRA! – CZAS NA KONKURS!

Naszym regionem zawładnęła muzyka, taniec i śpiew. Od Krakowa po Zakopane i Bukowinę Tatrzańską, przez Wieliczkę, Krynicę–Zdrój, Tarnów i Oświęcim płyną najróżniejsze dźwięki. Muzyka folkowa, klasyczna i nowoczesna rozbrzmiewa w naszym regionie.

Już 29 czerwca rusza muzyczny konkurs! Uczestnicy 6. Summer Music Festival, otrzymają specjalny upominek z nutami utworu kojarzącego się z tym wydarzeniem.

Zadaniem konkursowym jest odgadnięcie tytułu utworu i wysłanie go wraz z odpowiedzią na pytanie „Dlaczego uważasz, że w Małopolsce wszystko gra?” na adres: konkursy@malopolska.mw.gov.pl z tytułem „Małopolska. I wszystko gra! – Summer Music Festival”.

Ci, którym nie uda się zdobyć małopolskiego upominku, też mogą wziąć udział w konkursie! Wystarczy odwiedzić stronę www.wszystkogra.malopolska.pl odnaleźć baner z nutami i przesłać tytuł utworu z ciekawym uzasadnieniem.

Autor najlepszego uzasadnienia otrzyma nagrodę główną: iPoda Nano 6g. Autorzy interesujących odpowiedzi na pytanie mają szansę na zdobycie dodatkowych nagród!

Konkurs potrwa do 13 lipca 2012 r.
Regulamin konkursu jest dostępny TUTAJ

Zapraszamy do zabawy!