18 września 2011

OPINIE O KONCERCIE „POPOŁUDNIE ZE STRAUSSEM”

Podajemy za portalem FORUM-TURYSTYCZNE.PL dwie opinie o koncercie z cyklu „Popołudnie ze Straussem”, który odbył się 28 sierpnia 2011 roku na Dziedzincu Zamku Żupnego w Wieliczce.
Oto one.

W dniu 28 sierpnia 2011 wybraliśmy się z rodziną na koncert, który odbywał się na dziedzińcu Zamku Żupnego w Wieliczce. To było wspaniałe przeżycie artystyczne. Orkiestra OBLIGATO pod dyrekcją JERZEGO SOBEŃKI bardzo dobra. Zdecydowaną Gwiazdą koncertu była Pani MAGDALENA PILARZ-BOBROWSKA. To piękny głos i wspaniała aparycja. Szkoda, że tak rzadko możemy Ją podziwiać w Krakowie.
J.W.ROSTKOWSSCY z Krakowa.

Orkiestra STRAUSSOWSKA OBLIGATO pod dyr. JERZEGO SOBEŃKI przez wiele lat daje nam ogromną przyjemność słuchania bardzo pięknej muzyki. Również soliści są wysokiej klasy artystami. Ostatnio przekonaliśmy się o tym osobiście, będąc na koncercie w dniu 28 sierpnia 2011. Zwłaszcza Pani MAGDALENA PILARZ- BOBROWSKA urzekła nas pięknym głosem i urodą. To świetnie wyszkolony głos, a przy tym duża kultura. Gratulujemy wszystkim wykonawcom ,a Panu JERZEMU SOBEŃKO życzymy wielu udanych koncertów.
JAN I MARIA KOLIŃSCY.

Źródło opinii: http://www.forum-turystyczne.pl/q/fo_id,241126,,,muzyczna_wieliczka.html