Orkiestra Straussowska OBLIGATO
Orkiestra Straussowska OBLIGATO

„O SOLE MIO”


Pie¶ń neapolitańska, muz. Eduardo di Capua, słowa Giovanni Capurro, ¶piewa JAN ZAKRZEWSKI (z płyty „Melodie, które kocha ¶wiat”).
„DICITENCELLO VUIE”


Pie¶ń neapolitańska, muz. Rodolfo Falvo, słowa Enzo Fusco, ¶piewa JAN ZAKRZEWSKI (z płyty „Melodie, które kocha ¶wiat”).
„JAKŻE MAM CI WYTŁUMACZYĆ”


Aria z operetki „Księżniczka czardasza”  I. Kalmana, ¶piewa duet: KRYSTYNA TYBUROWSKA I JAN ZAKRZEWSKI (z płyty „Melodie, które kocha ¶wiat”).
„USTA MILCZˇ, DUSZA ¦PIEWA”


Aria z operetki „Wesoła wdówka”  F. Lehara, ¶piewa duet: KRYSTYNA TYBUROWSKA I JAN ZAKRZEWSKI (z płyty „Melodie, które kocha ¶wiat”).
„PRZETAŃCZYĆ CAŁˇ NOC”


Piosenka z musicalu „My Fair Lady”, muz. F. Loewe, słowa
J. Minkiewicz, ¶piewa SYLWIA LORENS (fragment koncertu „Odyseja muzyczna” , który odbył się 4 I 2009 roku w Auditorium Maximum UJ
w Krakowie).
„IL SILENCIO”

Utwór „IL SILENCIO”, muz. Nini Rosso, gra Orkiestra Obligato,
solo na tr±bce TOMASZ ¦LUSARCZYK (fragment Koncertu Galowego, który odbył się 2 I 2010 roku w Kopalni Soli w Wieliczce).
„ARIA PERICHOLI (ARIA ZE ¦MIECHEM)”

Aria Pericholi (Aria ze ¶miechem) z operetki „PERICHOLA”, muz. J. Offenbach, sł. pol. K. Chudowolska, ¶piewa IWONA TOBER (fragment Koncertu Galowego, który odbył się 2 I 2010 roku w Kopalni Soli w Wieliczce).
„PADAM...PADAM”

Piosenka „Padam...Padam” , muz. N. Glanzberg, sł. H. Contet, ¶piewa MONIKA WĘGIEL (fragment koncertu piosenki francuskiej „Triumf życia
i miło¶ci” , który odbył się 10 VII 2009 roku w Kopalni Soli w Wieliczce).
„FINAŁ”

Scena finałowa koncertu "Odyseja muzyczna – musica bella", który odbył się 3 V 2009 roku w Operze Krakowskiej w Krakowie.
„PIER¦CIONEK”

Piosenka kabaretowa „Pier¶cionek” , muz. R. Alvarez, słowa M. Hemar, ¶piewa EWA ROMANIAK (fragment koncertu „Odyseja muzyczna V” , który odbył się 4 I 2009 roku w Auditorium Maximum UJ
w Krakowie).
„GDYBYM BYŁ BOGATY”

Piosenka z musicalu „Skrzypek na dachu”, muz. J. Bock, słowa
S. Harnick, ¶piewa RAFAŁ SONGAN (fragment koncertu „Odyseja muzyczna” , który odbył się 4 I 2009 roku w Auditorium Maximum UJ
w Krakowie).
„WIELKA SŁAWA TO ŻART”

Aria Sandora z operetki „Baron cygański” J. Straussa II (syna), słowa K. Czekotowski, ¶piewa LESZEK ¦WIDZIŃSKI (fragment koncertu „Odyseja muzyczna V” , który odbył się 4 I 2009 roku w Auditorium Maximum UJ w Krakowie).