26 stycznia 2010

WYCIECZKA DO WARSZAWY

NEWS

Szanowni Państwo,
na prośbę wielu osób, które były uczestnikami wyjazdu na musical „Upiór w Operze”, postanowiliśmy zorganizować kolejną wycieczkę, tym razem na musical pt. „Les Misérables” (oparty na powieści Wiktora Hugo „Nędznicy”) wystawiany przez Teatr Muzyczny ROMA w Warszawie.

W związku z tym uprzejmie pragniemy poinformować, że 30 kwietnia 2011 r. (sobota) odbędzie się wycieczka na ww. spektakl. Wszystkich zainteresowanych wyjazdem prosimy o kontakt pod numerami telefonów: 12 423 89 00 lub 12 422 32 01.

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż miejsca w autokarze będą rezerwowane wg kolejności zgłoszeń. Z uwagi na to, iż do 11 lutego musimy zapłacić za bilety, uprzejmie prosimy o szybkie potwierdzenie chęci wyjazdu i wpłaty.

Koszt wycieczki wynosi 220 zł i obejmuje: przejazd autokarem, ubezpieczenie, obiad w eleganckiej restauracji i bilet na spektakl.
PROGRAM WYCIECZKI DO WARSZAWY
W DNIU 30 KWIETNIA 2011 ROKU

6.45 – zbiórka na parkingu przy ul. Kałuży w Krakowie (w pobliżu hotelu „Cracovia”)

7.00 – wyjazd do Warszawy

13.00 – obiad

15.00 – spektakl

18.00 – wyjazd do Krakowa

Powrót ok. 23.00

Serdecznie Państwa zapraszamy!


Poniżej kilka informacji o musicalu.

Musical „LES MISÉRABLES” oparty na powieści Wiktora Hugo „Nędznicy” porusza tematy tak aktualne, że od ćwierć wieku identyfikuje się z nimi publiczność ponad 40 krajów! Wielka w tym zasługa muzyki Claude-Michela Schönberga. To z „LES MISÉRABLES” pochodzi przebój „Wyśniłam sen” (I Dreamed A Dream). Wykonanie tej piosenki przez Susan Boyle obejrzało w Internecie ponad 120 milionów widzów tylko w 2009 roku! Chyba nie ma innego musicalu, z którego pochodziłoby tyle hitów, co z „LES MISÉRABLES”, m.in. „On My Own”, „Bring Him Home” oraz legendarny hymn „Do You Hear The People Sing?”. Należy nadmienić, że w roku 2010 obchodzono 25-lecie światowej premiery „LES MISÉRABLES”.

Muzyka: Claude-Michel Schönberg
Słowa piosenek: Alain Boublil i Herbert Kretzmer
Libretto: Claude-Michel Schönberg i Alain Boublil wg powieści Wiktora Hugo „Nędznicy”
Reżyseria: Wojciech Kępczyński

I jeszcze kilka zdjęć ze spektaklu w Teatrze Muzycznym „Roma”.